109
SOLUR i mässing /koppar
Slutpris100 SEK
116
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, metall/trä,1900-talet.
Slutpris600 SEK
117
Grythyttan, trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft.
Slutpris500 SEK
118
Ljuslykta i trä och zink plus trädgård lampa zink/ metall
SlutprisInga bud
120
TRÄDGÅRDPUMP GJUTJÄRN 1900-TAL Första hälft
Slutpris400 SEK
122
Kompost kvarn 2,5 KW ppsamlingslåda på 64 liter 30kg 230 V"
Slutpris500 SEK
201
Krukor 3st keramik
Slutpris200 SEK
212
Trädgårdshylla , vitt smide 2000-tal 5 st hyllplan
Slutpris200 SEK
Kontakt
Sydklippet
Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg
+46 700 55 58 66
info@sydklippet.se