Auktion 2
Kortast tid kvar
107
T-6 Bulldozer , schaktmaskin I Tanka T6 Längd 30cm
SlutprisInga bud
108
1 par, Väggljusstake , med spegel i Mässing 1900-tal
SlutprisInga bud
109
SOLUR i mässing /koppar
Slutpris100 SEK
111
Matta , Handknuten, Orientmatta 200x124 Pakistan
SlutprisInga bud
112
Matta , Handknuten, Orientmatta Lori-Bakhtiari , Lorestan 155x207
SlutprisInga bud
110
1 par skylt DISCO CLUB / BUNNIIES 106X26 CM
Slutpris900 SEK
113
Matta , Persisk , 183x126 Maskin kvalitet
SlutprisInga bud
114
GALLERIMATTA, Orientmatta persisk 390x80
Slutpris500 SEK
115
Pakistan Matta , Bokhara Handknuten, Orientmatta 185X123
SlutprisInga bud
116
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, metall/trä,1900-talet.
Slutpris600 SEK
117
Grythyttan, trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft.
Slutpris500 SEK
118
Ljuslykta i trä och zink plus trädgård lampa zink/ metall
SlutprisInga bud
119
Stora skylt ÖNNEKÖP ÖMARK 122X122CM
SlutprisInga bud
120
TRÄDGÅRDPUMP GJUTJÄRN 1900-TAL Första hälft
Slutpris400 SEK
122
Kompost kvarn 2,5 KW ppsamlingslåda på 64 liter 30kg 230 V"
Slutpris500 SEK
121
Elverk CHAMPION 2800W
Slutpris1 300 SEK
201
Krukor 3st keramik
Slutpris200 SEK
202
Bränsledunkar 2st
SlutprisInga bud
203
STALLFÖNSTER öppningsbar, gjutjärn ,
SlutprisInga bud
204
CYKELKÄRRA , 1900 -tal
SlutprisInga bud
205
Stöttor av lackerat stål Höjd 106 cm
SlutprisInga bud
206
NIELS GAMMELGAARD. STOLAR ,4 stycken "Tender" ,vitlackerad metall, Ikea
Slutpris100 SEK
212
Trädgårdshylla , vitt smide 2000-tal 5 st hyllplan
Slutpris200 SEK
213
Traditionell afrikansk stamsköld Bamilike 80-90 tal
SlutprisInga bud
214
HATTASKAR tre stycken
SlutprisInga bud
215
VÄGGSPEGEL , ROKOKOSTIL, FÖRGYLLD TRÄRAM.
SlutprisInga bud
216
SPEGEL, rokokostil,
SlutprisInga bud
Kontakt
Sydklippet
Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg
+46 700 55 58 66
info@sydklippet.se