158
Tavla oljemålning S.. Jönsson
SlutprisInga bud
159
Tavla Maurice , Utrillo Längd 46 cm Höjd 39cm
SlutprisInga bud
160
Tavla oljemålning signerad Å . Appelgren
SlutprisInga bud
161
Tavla olja på duk signerad av Emil . Hellbom
SlutprisInga bud
162
Tavla olja på duk Längd 50cm Höjd 40cm
SlutprisInga bud
163
Tavla olja på duk
SlutprisInga bud
164
Tavla olja på duk
SlutprisInga bud
165
stora tavla oljemålning Längd 94 cm Höjd 72 cm signerad
Slutpris200 SEK
184
Olja på duk 49x59 signerad OTTER,
Slutpris100 SEK
185
Tavla Oljemålning signerad Lindskog 52x44
SlutprisInga bud
186
Oljemålning Tavla signerad 45 x 85
SlutprisInga bud
193
stora tavla olja på duk , Fredrik är tillbaka ,76x106
SlutprisInga bud
Kontakt
Sydklippet
Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg
+46 700 55 58 66
info@sydklippet.se